Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży 5B

Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży

Hospitalizowani są pacjenci, którym udziela się świadczeń w trybie nagłym i planowym. Obejmują one proces diagnostyczno- terapeutyczny od chwili przyjęcia pacjenta na Oddział do momentu wypisu.

Hospitalizacja obejmuje:

kwalifikację do leczenia psychiatryczne,

badania diagnostyczne,

terapię zleconą przez lekarza oraz profilaktykę i pielęgnację niezbędną w toku leczenia.

Do oddziału przyjmowane są dzieci w wieku od 10 do 18 roku życia według ustalonych terminów przyjęć na podstawie skierowań wystawionych przez lekarzy psychiatrów z poradni zdrowia psychicznego, lekarzy innych specjalności.

W oddziale realizowane są świadczenia w ramach diagnostyki psychiatrycznej i psychologicznej w zakresie:

zaburzeń rozwoju emocjonalnego,

zaburzeń rozwoju funkcji poznawczych,

trudności i zaburzeń okresu adolescencji,

zaburzeń psychotycznych oraz farmakoterapii, psychoterapii grupowej, indywidualnej, terapii systemowej rodzinnej.

Kierownik Oddziału: Violetta Czuj-Rozenbajgier
Z-ca kierownika:
Piel.oddziałowa: Lucyna Bednarz

Telefony

Dyżurka Pielęgniarek +48 571 306 307

e-Rejestracja

Teraz możesz zapisać się online poprzez e-Rejestrację w ramach programu e-Psychiatria.