Dzień Otwarty Centrum Zdrowia Psychicznego
23/09/2019
Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podarowała Szpitalowi 24 sztuki nowoczesnych łóżek
09/12/2019

Kolejne zadanie inwestycyjne Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu realizowane przy wsparciu Gminy Miejskiej Bolesławiec reprezentowanej przez Prezydenta Pana Piotra Romana.

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu zlokalizowany przy Alei Tysiąclecia 30, realizuje kolejne zadanie inwestycyjne w zakresie którego istotną rolę pełni Gmina Miejska Bolesławiec. Wsparcie aspektu finansowego realizowanych przez WSDNiPCh projektów, w ostatnich latach pozwoliło zarówno na doposażenie sprzętowe szpitala w formie dźwigu, modernizacje infrastrukturalne w formie parkingu jak i poprawę bezpieczeństwa w ramach realizowanego obecnie, kolejnego etapu modernizacji zespołu poradni. Projekty realizowane przez Szpital, wspierane przez Gminę Miejską Bolesławiec służą zarówno pacjentom szpitala jak i mieszkańcom Bolesławca i okolic. Zespół poradni zlokalizowanych w Pawilonie nr 10 kompleksu obiektów WSDNiPCh przy Alei Tysiąclecia 30, z uwagi na charakter świadczonych usług wymaga stosowania szczególnych środków bezpieczeństwa których elementem jest sfinansowany przez Gminę Miejską Bolesławiec system komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej wraz z nadzorem wizyjnym.