Podziękowania dla Fundacji Promocji Muzyki i Terapii Green oraz Ośrodkowi Kultury i Sztuki we Wrocławiu

24.12.2021 r. administracja będzie nieczynna
23 grudnia 2021
Oddychaj! Ćwiczenia oddechowe w trakcie oraz po przebyciu COVID-19
29 grudnia 2021
Show all

Na zdjęciu (od lewej: Jarosław Karbowski, Anna Dekarz, Krzysztof Witkowski)

Bardzo dziękujemy Fundacji Promocji Muzyki i Terapii Green oraz Ośrodkowi Kultury i Sztuki we Wrocławiu za zorganizowanie koncertu pt. "Kolędy z jazzową nutką".
Zrealizowany 12 grudnia koncert kolęd na jazzowo dodatkowo stał się okazją do sprzedaży świątecznych cegiełek, które stanowiły przekazane przez artystów płyty, jak również wykonane przez Pacjentów naszego szpitala przepiękne prace o charakterze świątecznym.

Dzięki zorganizowanemu wydarzeniu udało się wspomóc terapię zajęciową dla naszych pacjentów. Przekazany przez Fundację Green dochód ze sprzedaży świątecznych cegiełek to kwota 2600,00. Jednocześnie dziękujemy za tak wzruszający i piękny koncert oraz wszystkim uczestnikom za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

Koncert był sfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Dyrekcja Szpitala